New Fake Arena v. 3.0

Witaj wędrowcze! Znudziło Ci się zwykłe robienie Fake'ów? Dobrze trafiłeś!

Ogłoszenie

Witaj w nowym świecie! Stwórz własną postać, rozwijaj ją i pokaż innym kto jest prawdziwym mistrzem!

#1 21-11-2008 15-01-21

andrzej05

Próbny MG

Zarejestrowany: 19-11-2008
Posty: 7
Punktów :   

Hassian Teriv

Nick: Hassian Teriv
Profesja: Zabujca
Rasa: Książe
Złoto: 10

Siła 1
Zręczność 1
Intelekt 1
Charyzma 0
Wytrzymałość1
Celność 1

Pet brak



Outfit
http://republika.pl/blog_yr_4246840/6598820/tr/vsffgsffvsddcv.jpg

Historia: byłem młodym księciem w pewnym królestwie, w końcu mój ojciec zginął na wojnie, a królem obwołano mojego młodszego brata, a mnie wygnano za jego rozkazem. Postanowiłem się zemścić na nim i na całym królestwie. Zabijam wszystko co się rusza z nienawiści do mojego przeklentego brata!!!
Opis:
bezlitosny, uwielbia zabijać.



Ekwipunek: długi dworęczny miecz, jednoreczny miecz paladyna, bagnet, kusza łowcy smoków, 200 bełtów, 30 mikstur many,30 mikstur życia, łuk łowcy smoków, 1000 strzał, pancerz paladyna, magicznych zwojów (przyzwanie smoka, kula ognia, burza piaskowa, tknienie śmierci, grom, eartquake)

Spoiler:
Ekwipunek aktywny: jednoręczny miecz paladyna, kula ognia, kusza łowcy smoków, 50 beltów, grom, pancerz paladyna, 5 mikstur zycia, przyzwanie smoka

Ostatnio edytowany przez andrzej05 (29-11-2008 16-52-00)


Andrzej05
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Książę

Offline

 
Copyright © by Protonix and Dargenx1

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-mystery.pun.pl www.sor.pun.pl www.patriota.pun.pl www.forms.pun.pl www.fairytailgame.pun.pl